„Nem adom fel” – Kovács Linda a műkorcsolya után a futásban is bizonyít
Kovács Linda, a Viktor Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye sződligeti otthonában élő fiatal sportoló a torinói XIII. Speciális Olimpia Téli…
Az SZGYF Heves Megyei Kirendeltség bentlakásos szociális intézményeiben 2021. február 15-22. között zajlik a második körös oltás a Pfizer-BioNTech koronavírus elleni vakcinájával. A gyöngyösi Bugát Pál Kórház egyik oltócsapata február 19-én tért vissza a Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény Andornaktályai Szociális Otthonába.
A gyöngyösi Bugát Pál Kórház egyik oltócsapata február 19-én tért vissza a Heves Megyei Aranyhíd Egyesített Szociális Intézmény Andornaktályai Szociális Otthonába. Orvosi vizsgálatot követően oltották be a fogyatékossággal élő ellátottakat és az intézmény dolgozóit a meghatározott eljárásrend szerint.
Heves Megyei Kirendeltség
Fotó: MTI/Komka Péter


