„Nem adom fel” – Kovács Linda a műkorcsolya után a futásban is bizonyít
Kovács Linda, a Viktor Integrált Szociális Intézmény Pest Vármegye sződligeti otthonában élő fiatal sportoló a torinói XIII. Speciális Olimpia Téli…
A Magyar Speciális Olimpiai Szövetség Labdarúgó Szakosztályának férfi válogatottja a Máltai Játékok labdarúgó-tornán a B divízióban az előkelő I. helyezést érte el. Az aranyérem azért is különös öröm, mert a válogatott keretében hárman is a Pest Megyei Viktor Egyesített Szociális Intézmény Sződligeti Otthonának ellátottjai. Bonifer Donát, Petró Tibor és Vereb Attila is aranyéremmel térhetett haza a tornáról, ahol többek között Máltával, San Marinóval és Ausztriával mérkőztek meg legjobbjaink.

A fotón balról jobbra: Dávid Tamás igazgató, Vereb Attila, Bonifert Donát és Petró Tibor
Büszkék vagyunk rájuk, szívből gratulálunk az intézmény sportéletéhez és a kiemelkedő eredményekhez!
SZGYF-Pest Megyei Kirendeltség


